So systémom eero pokryjete Wi-Fi signálom celý dom

Mnohí z vás istotne poznajú starosti s tzv. „mŕtvymi zónami“ v pokrytí Wi-Fi signálu v domácnosti. Na trhu je mnoho rôznych extenderov, ktoré napomáhajú lepšiemu pokrytiu. Spoločnosť eero však ponúka komplexné riešenie na zabezpečenie Wi-Fi signálu v celom dome. Prípadne aj na záhrade.

Wi-Fi routre od spoločnosti eero nie sú na trhu žiadnymi nováčikmi, veď patria k najlepšie hodnoteným Wi-Fi systémom. No ich druhá generácia prišla s viacerými vylepšeniami i podporou tri-band.

Pozrite siČo je to router, zariadenie, ktoré je už v každej domácnosti?

ZDROJ | eero

Aby ste však predišli spomínaným „mŕtvym zónam“, eero má jednoduché riešenie v podobe eero Beacon, ktorým tieto zóny eliminujete. Ako samotný router eero, tak aj Beacon má elegantný minimalistický vzhľad. Na to, aby ste ho mohli používať, ho stačí zasunúť do elektrickej zásuvky. V noci navyše môže využiť aj jeho svietidlo na prisvetlenie priestoru v jeho okolí.

Pozrite siASUS Blue Cave – router ako doplnok do domácnosti

ZDROJ | eero

Samotný router, ale aj celý systém s extenderom eero Beacon je možné rýchlo a jednoducho nakonfigurovať a následne aj ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre obe majoritné platformy, teda pre zariadenia so systémom Android a tiež iOS.

Pozrite siNorton Core – router, ktorý ochráni celú domácnosť

ZDROJ | eero

Na stránke výrobcu je dostupný samostatne router eero za 199 $ i eero Beacon za 149 $. Výrobca tiež ponúka rôzne kombinácie zostáv, ktorých cena je od 299 $.

ZDROJ | eero

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdrojeero

Komentáre k článku