SKEYE Pico Drone – najmenší dron na svete

Drony sú zábavným hobby, no ich funkcionalita je obmedzená na vonkajšie použitie. SKEYE Pico Drone však tento neduh rieši a ovládať ho budete naopak prevažne len vnútri.

Drony sa stali populárnou zábavkou. Ich lietanie v domácnosti však nie je možné, ak jeho pilot nemá presnosť minimálne ako Niki Lauda. SKEYE Pico Drone je s rozmermi 2,2 x 2,2 x 1,9 centimetra najmenší dron na svete, a teda manipulácia s ním je omnoho ľahšia.

Pozrite siAirDog ADII – profesionálny dron pre športovcov

7 gramový lietajúci gadget je určený najmä pre začiatočníkov, ponúka však tri režimy, na ktoré si prídu aj skúsenejší piloti. V tom najťažšom je možné vykonávať i triky, medzi ktoré okrem iného patrí aj 360° otočka.

6-osový gyroskop i štvorica vrtúľ umožňujú vzlietnutie aj po jednoduchým hodení do vzduchu. V prípade zlomenia sa v balení nachádzajú aj náhradné.

Nabíjanie môže byť vykonávané v dodávanom ovládači, ktorý SKEYE Pico Drone chráni. Jeho doba je približne 30 minút, po ktorých dron vo vzduchu vydrží 7 až 8 minút.

ZDROJ | TRND

Najmenší dron na svete je momentálne v zľave za 39 €. Recenzie na samotnej stránke sú prevažne kladné, nájdu sa však aj negatívne ohlasy, ktoré SKEYE Pico Drone opisujú ako rýchlo kaziacu sa lacnú čínsku hračku. Jeho kúpu preto zvažujte s rozumom.

ZdrojTRND Labs

Komentáre k článku