Samsung predstavil ohybné bezdrôtové slúchadlá U Flex, neboja sa ani vody

Bezdrôtové slúchadlá Samsung U Flex sa pýšia kvalitným zvukom, ohybnosťou, odolnosťou proti vode a 10 hodinovou výdržou batérie pri prehrávaní hudby.

RECENZIASamsung U Flex – ohýbateľné slúchadlá do každého počasia

Slúchadlá sú vybavené 11-milimetrovým basovým reproduktorom a 8-milimetrovým výškovým reproduktorom, ktoré majú zaručiť slušnú kvalitu zvuku. Technológia Scalable Codec nepretržite analyzuje okolité signály, aby zabránila rušeniu prenosu zvuku cez Bluetooth.

ZDROJ | Samsung

Záhlavný most, ktorý si používateľ dáva na krk, je vyrobený z flexibilného materiálu, ktorý umožňuje slúchadlá ohnúť až do 100 stupňového uhla. Zložiť sa tak dajú aj do vrecka. V prípade nepoužívania je možné slúchadlá spojiť vďaka vstavaným magnetom.

ZDROJ | Samsung

Na slúchadlách sa nachádzajú tlačidlá na úpravu hlasitosti či ovládanie prehrávania hudby. Tlačidlo Active Key umožňuje aktiváciu asistenta Bixby alebo S-voice. Používateľovi tak umožňuje zistiť aktuálny čas, spustiť nahrávane hlasu alebo otvoriť aplikáciu.

ZDROJ | Samsung

Slúchadlá sú chránené nanotechnológiou Pi2 proti vode a vybavené sú aj vibračným motorčekom, ktorý používateľa upozorní na notifikácie. Kapacita batérie údajne umožní 10 hodín prehrávania hudby, 9 hodín hovoru a 250 hodín pohotovostného režimu. Slúchadlá sa nabíjajú cez Micro USB port.

Samsung U Flex sú na slovenskom trhu dostupné za odporúčanú cenu 69€ v čiernej, bielej a modrej farbe.

Pozrite siMarley Smile Jamaica Wireless – štýlové bezdrôtové slúchadlá z dreva

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku