Projektor Philips PicoPix 2055 sa vám zmestí aj do vrecka bundy

Ak aj vy patríte k ľudom, ktorí pomerne často prezentujú svoje produkty alebo služby istotne považujete projektor za neoddeliteľnú súčasť vašej výbavy. V prípade, že k prezentovaniu pridáme aj časté cestovanie, projektor štandardnej veľkosti je už na takéto prenášanie priveľký. Tu prichádza na scénu nový vreckový projektor Philips PicoPix 2055, ktorý bez problémov zastúpi svojich veľkých bratov.

Philips PicoPix 2055

Hlavnou výhodou nového projektoru od spoločnosti Philips sú, už ako jeho názov PicoPix 2055 prezrádza rozmery. Táto malá krabička o veľkosti iba 7 x 7 x 2,7 cm a váhe 115 gramov sa hravo zmestí do vrecka saka a tak nie je problém si svoj vlastný projektor doniesť kdekoľvek ho budete práve potrebovať. Pre pripojenie k počítaču využijete USB port, ktorý zároveň poslúži aj na napájanie projektora. Samotná projekcia z malého projektoru Philips PicoPix 2055 prebieha v rozlíšení 854 x 480 bodov. Aj keď sa vám to môže zdať málo, tento drobec hravo premietne vašu prezentáciu na plátno s uhlopriečkou 305 cm. Vďaka tomu uspokojí jednotlivcov ale aj firemných zákazníkov.

Philips PicoPix 2055

Všetci budúci majitelia tohto drobčeka ocenia zdroj svetla, ktorým je v prípade Philips PicoPix 2055 LED dióda zo svietivosťou 55 lúmenov a vaša peňaženka sa vám poďakuje za jej životnosť, ktorá dosahuje 30 tisíc hodín. Pre dokonalé vyladenie obrazu využijete manuálne ostrenie a v balení okrem projektora samotného nájdete aj USB kábel, praktické púzdro a adaptér na statív aby ste si vedeli projektor jednoducho umiestniť podľa vašej potreby. Ak by ste si radi tento malý projektor zadovážili budete si musieť prichystať 260 €, čo je odporúčaná maloobchodná cena vreckového projektoru Philips PicoPix 2055.

Philips PicoPix 2055

Foto: Philips

Komentáre k článku