Pioneer má nové slúchadlá SE-MS5T a SE-MS7BT za rozumnú cenu

Pioneer si pre nás na Vianoce pripravil dvojicu slúchadiel z novej série SE-MS. Káblové slúchadlá Pioneer SE-MS5T dopĺňajú bezdrôtové Pioneer SE-MS7BT.

ZDROJ | Pioneer

Na slovenskom trhu nájdete celú kopu zaujímavých bezdrôtových aj káblových slúchadiel. Aby toho nebolo málo, značka Pioneer si pripravila vlastné novinky.

Obe nové slúchadlá sa môžu pochváliť sympatickým dizajnom a uzavretými náušníkmi, ktoré sľubujú ničím nerušený zvuk. Práve zvuk je obohatený o vysokú kvalitu Hi-Res. Most slúchadiel tvorí imitácia kože a slúchadlá sú vyrobené z hliníku.

Bezdrôtové slúchadlá SE-MS7BT sa pripájajú cez Bluetooth, no môžete ich používať aj v káblovom režime. Oba modely ponúkajú 40 mm reproduktory. Káblový model ponúka frekvenčný rozsah 9 Hz až 40 000 Hz.

ZDROJ | Pioneer

Pozrite siNovú sériu slúchadiel pre DJov HDJ-X od Pioneeru len tak nezničíte

Bezdrôtový model ponúka frekvenčný rozsah 9 Hz až 22 000 Hz s podporou audio štandardu Qualcomm aptX. Obom modelom tiež nechýba zabudovaný mikrofón, ktorý môžete využiť na vybavovanie telefonátov.

Čo sa týka ovládania, bezdrôtový model SE-MS7BT  má mikrofón a ovládacie prvky zabudované priamo do konštrukcie slúchadiel. Káblový model SE-MS5T má ovládanie spolu s mikrofónom umiestnené na samotnom prepojovacom kábli.

Pioneer SE-MS7BT a SE-MS5T ponúkajú impedanciu 32 ohmov a citlivosť 96 dB. Bezdrôtová verzia využíva na prepojenie starší Bluetooth 3.0 s podporou profilov A2DP, AVRCP, HFP, HSP.

ZDROJ | Pioneer

Pozrite siPioneer Rayz Rally – novinka na konferenčné hovory

Čo sa týka výdrže batérie, bezdrôtový model ponúka slušných 12 hodín na jedno nabitie. Čerešničkou na torte je podpora pre technológiu NFC.

Ak vás niektorý z modelov slúchadiel zaujal, cena káblových Pioneer SE-MS5T je 70 eur. Za bezdrôtový model Pioneer SE-MS7BT si zaplatíte 153 eur. Pri oboch modeloch si môžete vybrať z viacerých farebných kombinácií.

Ceny sú celkom zvládnuteľné, takže ak ešte nemáte darček na Vianoce pre niekoho, kto miluje hudbu, slúchadlá od Pioneeru môžu byť vhodným riešením. Čo na ne poviete?

Komentáre k článku