Objavte úplne nový VÚB Mobil Banking

Banka presťahovaná do vášho mobilu, to je v súčasnosti najjednoduchší spôsob ako rýchlo a pohodlne vytvárať platby či užívať si všetky výhody moderného mobilného bankovníctva. Aplikáciu VÚB Mobil Banking si obľúbite od prvého spustenia, má totiž úplne nový dizajn, ale aj praktické funkcie.

Jednoduchá aktivácia

Nielen smartfóny, ktoré sa stali našimi neoddeliteľnými spoločníkmi sú krajšie, novšie a plné najmodernejších technológií. Vylepšujú sa totiž aj aplikácie, preto vás určite poteší najnovšia verzia VÚB Mobil Banking s dokonale upraveným užívateľským prostredím. Už pri samotnej aktivácii aplikácie priamo vo vašom smartfóne oceníte zjednodušenie.

Stačí vám totiž okrem vašich prihlasovacích údajov do Internet bankingu jediný aktivačný kód, ktorý vám bude doručený na váš smartfón. Potom sa vždy do aplikácie prihlásite veľmi rýchlo len vďaka štvormiestnemu Mobilnému PIN kódu či praktickému odtlačku prsta cez službu Touch ID (pri Apple iPhone 5S a vyššie).

ZDROJ | VÚB

Atraktívny vzhľad

Dizajn aplikácie VÚB Mobil Banking je kompletne prepracovaný, čistý a vzdušný. Aplikácia je výrazne atraktívnejšia. Na domovskej obrazovke po novom oceníte prehľadný graf s použiteľnými prostriedkami na svojich bežných účtoch vrátane sporiacich účtov, polených prečerpaní a kreditných kariet.

Navyše sú vám ihneď k dispozícii aj posledné pohyby na účte, stačí sa len posunúť nižšie. Novinkou je aj 2-úrovňové dynamické menu. Základné položky sa tak prehľadne rozvetvujú do ďalšej úrovne s potrebnou funkcionalitou vtedy, keď ich chcete používať.

ZDROJ | VÚB

TIP: Spoznajte všetky výhody aplikácie VÚB Mobil Banking na web stránke with.vub.sk a stiahnite si ju do vášho smartfónu s iOS alebo OS Android.

Scan & Pay

Príjemným prekvapením je, že rôzne platby a faktúry, ktoré pravdepodobne budete cez aplikáciu VÚB Mobil Banking vytvárať najčastejšie, sú vďaka novej funkcii Scan & Pay výrazne rýchlejšie. Všetky skenery totiž máte teraz na jednej obrazovke a tak si stačí vybrať, či chcete fotoaparátom načítať QR kód, čiarový kód alebo IBAN. Výhodou je, že zdrojom údajov pre využitie funkcie Scan & Pay nemusí byť len papier, ale aj displej telefónu alebo počítača.

ZDROJ | VÚB

Rýchly zostatok

Absolútnou novinkou aplikácie VÚB Mobil Banking je možnosť zobraziť si stav účtu aj bez prihlásenia, a to vďaka praktickej funkcii Rýchly zostatok. Po tom, ako si túto funkciu aktivujete v menu aplikácie, máte máte možnosť výberu zobrazenia zostatku vo forme presnej sumy alebo v podobe percentuálneho zobrazenia.

Dokonca si viete zvoliť aj hraničné hodnoty zostatku, podľa ktorých sa roletka s informáciou o zostatku na účte zafarbí na jednu z troch farieb.

ZDROJ | VÚB

V novej aplikácii VÚB Mobil Banking však nechýbajú ďalšie praktické vylepšenia. Môžete napríklad jediným kliknutím odoslať vášmu známemu číslo vášho účtu prostredníctvom SMS správy bez toho, aby ste číslo kopírovali. Odteraz si môžete aj jednoduchým posunom prsta poslať peniaze medzi svojimi účtami, a to vďaka funkcii Na môj účet. K rôznym účtom vašich priateľov si navyše môžete pridávať napríklad aj ich fotografie.

Modernú aplikáciu VÚB Mobil Banking si určite obľúbite. Nový vzhľad, jednoduché ovládanie a praktické funkcie oceníte vždy, keď si aplikáciu otvoríte. Navyše sa môžete tešiť na neustále nové vylepšovania aplikácie, ktoré vám jej používanie ešte viac spríjemnia.


Zdrojwith.vub.sk

Komentáre k článku