O nás

TECHBOX.sk je unikátny denne aktualizovaný lifestylovo-technologický portál, ktorý vznikol už v roku 2010. Neustále udáva trendy a patrí medzi najčítanejšie technologické stránky na Slovensku, portál totiž mesačne navštevuje viac ako 180-tisíc unikátnych návštevníkov (Google Analytics) a 140-tisíc unikátnych návštevníkov (AIM monitor). Počet návštev mesačne je pritom viac ako 300 000.

Čitateľ, pre ktorého sú technológie vyjadrením vlastného životného štýlu, môže na stránke TECHBOX.sk nájsť najnovšie informácie z oblasti smartfónov, tabletov, IT, fotoaparátov, kamier, TV a videa, audia, auto-moto, aplikácií, služieb operátorov, ale i gadgetov. Nechýbajú recenzie produktov, aplikácií, aktuálne témy, ECO rubrika či pravidelné súťaže. Celý obsah pripravujú skúsení odborníci a nadšenci moderných technológií.

TECHBOX.sk je i výborným nákupným poradcom čitateľov. Až 48,9% návštevníkov stránky tvoria muži vo veku od 25 do 40 rokov. Od 27. februára 2015 je portál dostupný výlučne na doméne techbox.dennikn.sk.

Redakciu TECHBOX.sk tvoria