O nás

TECHBOX.sk je unikátny denne aktualizovaný lifestylovo-technologický portál, ktorý vznikol už v roku 2010. Neustále udáva trendy a patrí medzi najčítanejšie technologické stránky na Slovensku, portál totiž mesačne navštevuje viac ako 125-tisíc unikátnych návštevníkov (Google Analytics) a 102-tisíc unikátnych návštevníkov (AIM monitor). Počet návštev mesačne pritom dosahuje číslo viac ako 210 000.

Čitateľ, pre ktorého sú technológie vyjadrením vlastného životného štýlu, môže na stránke TECHBOX.sk nájsť najnovšie informácie z oblasti smartfónov, tabletov, IT, fotoaparátov, kamier, TV a videa, audia, auto-moto, aplikácií, služieb operátorov, ale i gadgetov. Nechýbajú recenzie produktov, aplikácií, aktuálne témy, ECO rubrika či pravidelné súťaže. Celý obsah pripravujú skúsení odborníci a nadšenci moderných technológií.

TECHBOX.sk je i výborným nákupným poradcom čitateľov. Až 48,9% návštevníkov stránky tvoria muži vo veku od 25 do 40 rokov. Od 27. februára 2015 je portál dostupný výlučne na doméne techbox.dennikn.sk.

Redakciu TECHBOX.sk tvoria