Nové zariadenia zo série HP EliteDesk a HP EliteOne AiO s vysokým výkonom

Spoločnosť HP predstavila nové modely stolných počítačov HP EliteDesk a počítačov HP EliteOne typu AiO (All-in-One) s vysokým výkonom a pútavým moderným dizajnom.

Stolné počítače a počítače AiO tvoria takmer polovicu všetkých predaných komerčných PC a pre firmy i organizácie predstavujú zásadnú technológiu. Preto HP svoje nové stolné počítače z radu HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO vybavilo množstvom po prvýkrát použitých prvkov, a to ako u HP, tak aj v rámci celého segmentu:

Novo predstavený počítač HP EliteOne 800 G3 All-in-One je prvým komerčným počítačom typu AiO s dvoma kamerami (predná a zadná) a s matným dotykovým displejom.

ZDROJ | HP

 

Stáva sa tak pomocníkom pre kontakt so zákazníkmi a spoluprácu s ostatnými kolegami. Samozrejmosťou je Intel Core procesor siedmej generácie, SSD disk, 8 GB RAM a výkonná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1080 alebo AMD RX480.

Novinka HP EliteDesk 800 G3 Tower je výkonný komerčný desktop, ponúkajúci najviac možností konfigurácie a je tiež prvým komerčným PC, certifikovaným pre VR, čo z neho robí výborný nástroj pre firmy, ktoré sa chcú technologicky vybaviť pre budúcnosť a poskytovať špičkové služby.

Pozrite siHP Deskjet GT 5820 All-in-One – „tanková“ tlačiareň do domácnosti

ZDROJ | HP

Jeho mladší súrodenec HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini je najmenší desktop v biznis triede na svete a tiež odolný „ultra small form factor“ desktop. Novinka je ideálna pre zákazníkov, ktorí chcú ukryť počítač za monitorom alebo obetovať čo najmenší priestor na pracovnom stole.

ZDROJ | HP

HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini 65W dokazuje, že na veľkosti nezáleží, stolný mini počítač, ktorý sa hrdí titulom najmenšieho a najvýkonnejšieho desktopu v biznis triede pre zákazníkov, ktorí majú málo miesta, ale potrebujú vysoký výkon.

Pozrite siHP Chromebook x360 11 G1 má už i svoju školskú edíciu

ZDROJ | HP

Spomínané zariadenia sa môžu pýšiť procesormi Intel Core siedmej generácie, výkonnými grafickými kartami značiek NVIDIA a AMD (neplatí pre HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini) a rýchlymi SSD diskami.

ZDROJ | HP

HP EliteOne 800 G3 All-in-One bude na slovenskom trhu v ponuke od polovice marca za cenu začínajúcu na 1 450 eurách a HP EliteDesk 800 G3 Tower (Small Form Factor (SFF) a Desktop Mini) sa už predáva od 836 eur.

ZdrojHP Tlačová správa

Komentáre k článku