Nová USB kamera EN-07-11 z vás spraví pravých špiónov

USB kamera EN-07-11

Radi sa hrávate na špiónov? Nová USB kamera EN-07-11 v spolupráci so smartfónom vám umožní nahliadnuť do neprístupných priestorov a miest.

Kamera s priemerom 7 mm, 60-stupňovým uhlom záberu a s rozlíšením 480 TVL spolupracuje so všetkými smartfónmi a tabletmi, ktoré podporujú USB OTG (On-The-Go). Intenzitu svetla je možné regulovať vrátane možnosti prisvietenia šiestimi vstavanými diódami.

USB kamera EN-07-11
ZDROJ | Spyshop24

Regulácia svetla je umiestená priamo na kábli. Dĺžka kábla je voliteľná a používateľ si môže zvoliť podľa potreby 2-metrový, 3,5-metrový alebo 5-metrový prepojovací kábel.

Pre zobrazenie prenosu z kamery na displej mobilného zariadenia so systémom Android je nutná aplikácia, ktorú vám výrobca dodá spolu s kamerou zabalenou v hliníkovej škatuľke.

Pozrite siTripleton Enigma E2 je telefón stvorený ako pre špiónov

„Existuje mnoho miest, kam ľudské oko nedohliadne, a aj napriek tomu je potrebné z mnoho dôvodov tieto miesta preskúmať,“

vysvetľuje Přemysl Lezianka, manažér SpyShop24.sk pre Slovensko, a dodáva: „Inšpekčná kamera EN-07 ponúka pohľad do málo, alebo celkom neprístupných miest, ako sú stropné alebo podlahové štrbiny, inštalačné priestory elektrických vedení a ďalšie rozvody.“

USB kamera EN-07-11
ZDROJ | Spyshop24

Nová USB kamera EN-07 je dodávaná na slovenský trh prostredníctvom internetového obchodu Spyshop24.sk za menej než 59 eur.

ZdrojSpyshop24

Komentáre k článku