Na týchto 14 hier sa môžu tešiť majitelia PS4 a PlayStation VR

Sony na Paris Games Week konferencii nezaháľalo a širokej verejnosti ukázalo hneď niekoľko titulov, na ktoré sa môžu hráči PS4 a PlayStation VR tešiť.

Japonský výrobca na Paris Games Week nechýbal. Ako už z názvu vyplýva, konferencia bola zameraná hlavne na herné tituly, ktorých Sony predstavilo hneď niekoľko, pričom na svoje si prídu fanúšikovia klasickej tvorby, ako aj virtuálnej reality. Tu je 14 tých, ktoré stoja za zmienku.

VR Tituly

Blood & Truth

Začneme hrou, ktorá bude určená pre majiteľov PS VR. Pôjde o FPS, pri ktorej bude hráč tajným agentom. Nemala by teda chýbať hromada akcie a podľa traileru i krásna grafika. Blood & Truth zatiaľ nemá stanovený dátum vydania.

Bow to Blood

Vesmírne lode, strieľanie a krásna grafika. Čo viac si môže človek po ôsmych hodinách v práci priať? Mnoho iného, hra Bow to Blood však môže byť jednou z tých vecí. Titul príde v roku 2018.

Dead Hungry

Ďalším VR titulom je kreslená zombie hra, ktorá aspoň podľa traileru zostáva sčasti nepochopená. Hlavný protagonista je pravdepodobne majiteľom stánku s občerstvením, pričom sa snaží poraziť hordy nesmrteľných ľudí. Na konci videa sa objavuje dátum 31. október 2017, predpokladáme, že ide o dátum vydania.

Final Fantasy XV: Episode Ignis

Herná séria Final Fantasy sa pomaly stáva kultom, a tak ju netreba zvlášť predstavovať. V tomto prípade ide o prídavok ku 15. časti, pričom dátum predaja bol stanovený na 13. december.

Megalith

Okrem Dead Hungry sa môžu majitelia PS tešiť aj na ďalší exkluzívny titul v podobe Megalith. Z videa sme sa mnoho nedozvedeli, hra však príde budúci rok.

Sprint Vector

Ak ste fanúšikom parkour hry Mirror’s Edge, stanete sa fanúšikom i novinky s názvom Sprint Vector. Hra plná rýchlosti umocnená použitím VR elementov bude mať úspech i v herniach. Dátum sme sa ale nedozvedeli.

Ultrawings

Posledný VR titul z nášho výberu bude určený skôr pre menších. Mnoho z nás chcelo byť v mladosti pilotmi, tento sen sa môže dnešným deťom splniť oveľa jednoduchšie. Žiaľ nevieme, kedy sa Ultrawings dočkáme.

Tituly pre PS4

Concrete Genie

Hra pre mladšie publikum zasadená do krásnej grafiky. V hlavnej úlohe hrá chlapec, ktorý objavuje svet mágie a príšer. Hra príde na trh budúci rok exkluzívne pre PlayStation.

Erica

Titul Erica nebude len ďalšou hrou. Ide o nový koncept PlayLink, ktorý hráčovi umožňuje na ovládanie využívať smartfón, navyše bude možné komunikovať aj so samotným rozprávačom. Zatiaľ ale nevieme, kedy hra príde.

Ghost of Thushima

Exkluzívnym titulom bude aj Ghost of Thushima. Ten pochádza od tvorcov série Infamous a sľubuje prepracovanú grafiku aj voľný svet. Detaily o dostupnosti ale zverejnené neboli.

Guacamelee! 2

Už druhé pokračovanie série Guacamalee ponúkne znova veľa farieb, akcie a rôznych postavičiek. Dočkať by sme sa mali čoskoro.

Spelunky 2

Jedna z najočakávanejších indie hier prichádza v druhej časti. Z videa sme sa síce nedozvedeli takmer žiadne detaily, keď však titul konečne príde, najskôr sa dostane na Steam a PlayStation.

The Gardens Between

Nasledujúca hra nemá podobne ako väčšina ostatných titulov takmer nič spoločné s realitou. Príbeh pojednáva o dvojici kamarátov, ktorý žijú v sureálnom svete, kde je mnoho vecí obrovských. Zaujímavým elementom je kontrolovanie času. The Gardens Between príde budúci rok.

The Hong Kong Massacre

Posledná hra dnešného výberu nebude určite pre mladšie publikum. Ak ste ale fanúšikom Hotline Miami, a teda vás baví strieľanie a pohľad zhora, The Hong Kong Massacre by mohol byť pre vás. Hra príde v roku 2018.

 

ZdrojPlayStation

Komentáre k článku