Na PlayStation 4 prichádza kultová záležitosť Jak and Dexter

Čas Vianoc sa blíži a prečo si v období prázdnin či voľna nezaspomínať na kultovú skákačku z PlayStation 2? Na PS4 prichádza pôvodná séria Jak and Dexter.

Štúdio Naughty Dog určite netreba milovníkom konzoly PlayStation určite predstavovať. Stojí za takými hernými peckami ako napríklad Crash Bandicoot, Uncharted či Last of Us. V čase najväčšej slávy toto štúdio vydalo pre konzolu PlayStation 2 perfektnú sériu Jak and Dexter.

Išlo o výbornú trilógiu s perfektným príbehom. Patrili sem diely Jak and Daxter, Jak II a Jack 3. Následne Naughty Dog vydal ešte jednu čisto závodnú záležitosť Jak X Combat Racing. Trilógia sa neskôr objavila v HD spracovaní a s podporou trofejí aj na PlayStation 3.

Pozrite siCrash Bandicoot: N. Sane Trilogy – legendárny návrat do detstva

Hra je určená ako deťom, tak aj dospelým. Kým prvá časť ponúka príbeh určený skôr mladšiemu hráčovi, zvyšné dva diely pracujú s temným príbehom, ktorý je plný zaujímavých postáv a zvratov.

Momentálne prichádzajú všetky štyri diely v podobe Jak and Dexter Bundle balíčku a môžu sa pochváliť 4K Ultra HD rozlíšením, ak samozrejme vlastníte PlayStation 4 Pro. Ak nie, tak vám bude musieť stačiť FullHD verzia.

Nebudú samozrejme chýbať trofeje, ktoré môžete získať za splnenie rôznych úloh a výziev v jednotlivých dieloch. Novinkou je podpora trofejí aj pre závodný diel Jak X Combat Racing.

ZDROJ | PlayStation

Pozrite siNávrat Jak & Dexter – klasika z PS2 zavíta už tento rok na PlayStation 4

Hra vychádza práve dnes, 6. decembra na PlayStation Store za cenu 39,99 dolárov za kompletný balíček alebo za cenu 14,99 dolárov za jeden diel. V balíčku tak dostanete všetky štyri hry.

V rovnaký deň spolu s hrami bude na PlayStation Store dostupná zaujímavá PS4 téma do hlavného menu. Pôjde o kultové intro zo spustenia konzoly PlayStation 2. 

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojPlayStation

Komentáre k článku