Moose – všetko, čo čakáte od tašky na notebook a viac

Pre bežného smrteľníka nie je taška na notebook ničím extra potrebným. Moose si však nájde uplatnenie pri tých, ktorí laptop využívajú neustále.

Na známej crowdfundingovej stránke Kickstarter sa objavil nový projekt s názvom Moose. Ide o tašku na notebooku, ktorá sa na prvý pohľad tvári ako každá iná, vnútri ale skrýva niekoľko prekvapení.

ZDROJ | Moose

A tie začínajú už pri zatvorenej brašni. Moose je totiž tvorený z látky, ktorá odpudzuje vodu, na zipsy sa budete môcť rovnako spoľahnút. Vnútri sa navyše nachádzajú dva panely, ktoré môžu byť umiestnené po bokoch a vytvoriť tak používateľovi súkromie. Túto vlastnosť ocenia hlavne tí, ktorí často cestujú.

ZDROJ | Moose

To ale niesú jediné výhody. Okrem 15 oddelení ponúka taška aj jedno pre smartfón. To je špeciálne upravené tak, aby ho používateľ nemusel počas používania z vrecka vyťahovať. Moose podporuje aj powerbanky. To síce neznamená, že jednu takú nájdete v taške, nachádzajú sa tu ale dve oddelenia prepojené USB káblom a USB výstupom.

Taška na notebook Moose sa dá predobjednať cez Kickstarter. Svoju cieľovú sumu prekročila osem-násobne, takže finálnych produktov by sme sa mali aj reálne dočkať. Posledné kusy sa dajú uchmatnúť za 109 dolárov, druhá várka bude stáť už 140 USD.

 

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku