Moose – všetko, čo čakáte od tašky na notebook a viac

Pre bežného smrteľníka nie je taška na notebook ničím extra potrebným. Moose si však nájde uplatnenie pri tých, ktorí laptop využívajú neustále.

https://youtu.be/eyMkQYeXsRM

Na známej crowdfundingovej stránke Kickstarter sa objavil nový projekt s názvom Moose. Ide o tašku na notebooku, ktorá sa na prvý pohľad tvári ako každá iná, vnútri ale skrýva niekoľko prekvapení.

ZDROJ | Moose

A tie začínajú už pri zatvorenej brašni. Moose je totiž tvorený z látky, ktorá odpudzuje vodu, na zipsy sa budete môcť rovnako spoľahnút. Vnútri sa navyše nachádzajú dva panely, ktoré môžu byť umiestnené po bokoch a vytvoriť tak používateľovi súkromie. Túto vlastnosť ocenia hlavne tí, ktorí často cestujú.

ZDROJ | Moose

To ale niesú jediné výhody. Okrem 15 oddelení ponúka taška aj jedno pre smartfón. To je špeciálne upravené tak, aby ho používateľ nemusel počas používania z vrecka vyťahovať. Moose podporuje aj powerbanky. To síce neznamená, že jednu takú nájdete v taške, nachádzajú sa tu ale dve oddelenia prepojené USB káblom a USB výstupom.

Taška na notebook Moose sa dá predobjednať cez Kickstarter. Svoju cieľovú sumu prekročila osem-násobne, takže finálnych produktov by sme sa mali aj reálne dočkať. Posledné kusy sa dajú uchmatnúť za 109 dolárov, druhá várka bude stáť už 140 USD.

 

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku