Montblanc Summit – ďalšie luxusné smart hodinky na trhu

Nedávno sme písali o nových luxusných inteligentných hodinkách od TAG Heuer a dnes tu máme ďalší drahý kúsok. Presvedčia vás funkcie Montblanc Summit o kúpe?

ZDROJ | Montblanc

Pozrite siMontblanc Augmented Paper – luxusný, elegantný písací set

Novinka podporuje operačný systém Android Wear 2.0 a zo špecifikácií spomenieme 1,39″ AMOLED displej s čipom Snapdragon 2100, 512 MB RAM a 4 GB úložiskom pre vaše aplikácie. Nechýba samozrejme populárny snímač srdcového tepu a zabudovaný mikrofón.

Jedná sa tak o bežné smart hodinky, ktoré však vynikajú po dizajnovej stránke. Švajčiarské hodinky sú dizajnovo totožné s pôvodnými Montblanc 1858 analog timepiece collection. Na výber máte exkluzívne remienky z kože, gumy alebo krokodílej kože.

ZDROJ | ablogtowatch

Použité materiály modulu tvorí nerezová oceľ a vrchnú časť tvorí titán. Na výber máte striebornú a čiernu nerezovú oceľ alebo strieborný titán alebo iné dvojfarebné strieborné verzie. Sklíčko tvorí safír.

V Montblanc Summit nájdete predinštalované aplikácie ako Uber, Google Assistant, Foursquare a Runtastic s predplateným členstvom. O odolnosť hodiniek sa postará certifikát IP68, ktorý zabezpečí vodeodolnosť.

O konektivitu sa stará Bluetooth 4.1 a hodinky sú kompatibilné so smartfónmi, ktoré majú Android 4.3 a vyššie alebo iOS9 a vyššie. Hodinky sa ovládajú podobne ako pri Apple Watch cez bočnú korunku.

ZDROJ | ablogtowatch

Pozrite siTAG Heuer Connected Modular 45 – inteligentné hodinky od Švajčiarov

Čo sa týka výdrže batérie, 300 mAh batéria by sa mala postarať o výdrž na jeden deň. Cena za nerezový model začína na 890 eurách. Za titánovú verziu si však zaplatíte už okolo 1 020 eur.

V prípade, že si chcete hodinky nadizajnovať podľa seba spolu s tímom z Montblanc, pripravte si aspoň 15 000 eur, keďže toľko by mala stáť možnosť vlastného dizajnu.

Ak však máte záujem o takéto hodinky, prípadne hľadáte vhodný darček niekomu, Montblanc Summit sa začnú predávať začiatkom mája v USA a v Anglicku. Koncom júla budú dostupné aj v ostatných krajinách Európy.

ZDROJ | Watch next

ZdrojMontblanc

Komentáre k článku