Mobvoi Ticwatch S & E – upgrade úspešných smart hodiniek

Po úspešnej kampani s hodinkami Ticwatch 2 prichádza spoločnosť Mobvoi s novou dvojicou inteligentných hodiniek Mobvoi Ticwatch S & E, ktoré tento raz pracujú so systémom Android Wear 2.

Prečo tá pripomienka, že tento raz? Ak si spomínate na Ticwatch 2, tie bežali na operačnom systéme Ticwear, odvodenom z Androidu. Hodinkám Ticwatch S & E však práve implementácia OS Android Wear 2 otvára oveľa širšie možnosti využitia.

Pozrite siMobvoi Ticwatch 2 – hodinky s Androidom za stovku

ZDROJ | Mobvoi

Okrem toho, že nimi môžete obsluhovať hovory, správy, e-maily a podobne, môžete si do nich doinštalovať ďalšie aplikácie z obchodu Play a rozšíriť tak ich použiteľnosť.

Pozrite siZeTime – hybridné hodinky s dotykovým displejom

Hodinky sledujú srdcový tep i kroky, takže vám poslúžia aj ako športový tracker, nakoľko spolupracujú s appkami ako napr. Google Fit a pod. Počas športovania či inej činnosti môžete počúvať hudbu a vďaka zabudovanému GPS sa môžete nechať aj navigovať. Keďže majú „certifikát“ IP67, nič sa im nestane, ak ich oblejete alebo sa s nimi osprchujete.

ZDROJ | Mobvoi

Pozrite siAcer Leap Ware – inteligentné hodinky so sledovaním fitness hodnôt

ZDROJ | Mobvoi

Najnovšie hodinky Mobvoi Ticwatch sú dostupné v dvoch verziách, S – Sport a E – Express. Rozdiely medzi nimi sú v dizajne a čiastočne vo veľkosti. Model Sport má priemer 45 mm, hrúbku 13 mm a hmotnosť 45,5 g. Express má rozmery 44 mm a 13,55 mm, vážia 41,5 g. a majú tiež možnosť výmeny remienkov.

Pozrite siTCL MOVETIME Smartwatch dajú vyniknúť elegancii

ZDROJ | Mobvoi

Obe verzie sú poháňané procesorom MediaTek MT2601 (1,2 GHz, 2-jadrový), majú 512 MB RAM a 4 GB ROM. 1,4-palcový OLED displej s rozlíšením 400 x 400 px je dotykový s podporou multitouch.

ZDROJ | Mobvoi

Pozrite siArmani má prvé plnohodnotné inteligentné hodinky

ZDROJ | Mobvoi

Inteligentné hodinky Mobvoi Ticwatch S & E výrobca ponúka prostredníctvom Kickstarteru a ako môžete na stránke projektu vidieť, majú našliapnuté na úspech. Plánovaných 100 tisíc USD projekt už prekročil a v čase prípravy článku mal na konte vyše 693 tisíc USD. Navyše, pôvodný najlacnejší reward za 99 $ je už minutý.

Pozrite siLouis Vuitton Tambour Horizon – aj smart hodinky môžu byť luxusné

ZDROJ | Mobvoi

Cena hodiniek tak momentálne začína na sume 119 $. Prvé kusy sa k svojim majiteľom začnú dostávať v novembri 2017.

ZdrojMobvoi - Kickstarter,Mobvoi

Komentáre k článku