Marvel Powers United VR – bojujte so svojimi obľúbenými hrdinami vo VR

Marvel si pre všetkých fanúšikov virtuálnej reality pripravil niečo skutočne perfektné. Marvel Powers United VR vás dostane do nového sveta, kde môžete bojovať proti silám zla.

Už trailer ukazuje, že sa máme v Marvel Powers United VR na čo tešiť. Jedná sa o kooperatívnu hru pre štyroch hráčov, v ktorej hráte za postavu podľa vášho výberu z bohatého univerza Marvel Comics. Jedinou podmienkou je vlastniť VR zariadenie Oculus Rift.

Kooperatívna hra má za cieľ zbierať špeciálne artefakty a bojovať proti nepriateľom. Z postáv bude dostupný Hulk, Captain Marvel či Rocket Raccoon z Guardians of the Galaxy. Štvrtá postava ešte čaká na odhalenie.

ZDROJ | Marvel

Pozrite siE3 2017 – spoločnosť Sony opäť zabodovala na plnej čiare

V hre sa vraj skutočne cítite akoby ste boli jedna z ikonických postáv bohatého sveta Marvelu. Svojim spoluhráčom môžete kývať, ukazovať symboly a gestá pomocou rúk, no stále sa jedná o arkádovú hru, ktorá svojou ľahkou náročnosťou zaujme skôr na kratší čas. To znamená, že hra funguje ako klasická shooting arkáda, v ktorej musíte vyzabíjať všetkých nepriateľov na obrazovke a následne sa presuniete na ďalšiu.

Jedinou zmenou je prítomnosť bossov na konci úrovní, no ani tí neponúkajú výraznejšiu zmenu hrateľnosti, prípadne originálne prvky.

ZDROJ | Marvel

Pozrite siPredaje VR zariadení zverejnené, je Oculus Rift prepadák?

Autori vraj časom plánujú pridať viac levelov aj postáv do hry v podobe datadiskov. Dátum vydania je naplánovaný až na rok 2018, takže do tohto obdobia sa ešte môže mnohé zmeniť. My sa však už teraz tešíme na hru Marvel Powers United VR, v ktorej sa dostaneme do sveta legendárnych komixov.

Ako ste na tom vy, kúpili by ste si túto hru, alebo skôr dáte prednosť hrdinom z konkurenčného DC Comics? Veríme, že virtuálna realita sa bude naďalej zlepšovať a prinesie stále lepšie a lepšie hry, ktoré budú aj po grafickej stránke bližšie k tej skutočnej realite.

ZdrojGizmodo

Komentáre k článku