Marshall Monitor Bluetooth – bezdrôtové pokračovanie vlajkovej lode

Štýlové slúchadlá Marshall sa tešia veľkej obľube. Najnovšie sa môžeme tešiť na bezdrôtové kožené slúchadlá Marshall Monitor Bluetooth.

Na pripojenie slúži klasický Bluetooth s podporou aptX kodeku pre ešte lepšiu kvalitu zvuku. Slúchadlá disponujú duálnymi stereo mikrofónmi a na jedno nabitie vydržia až 30 hodín, čo je veľmi pekné číslo, keď porovnáme, že väčšina konkurencie vydrží ledva 15 hodín.

Zabudované mikrofóny umožňujú pasívne potláčanie zvuku a možnosť odpovedať na telefonáty či nahrávať audio správy.

ZDROJ | Marshall
ZDROJ | Marshall

Pozrite siMarshall Mid Bluetooth – počúvajte hudbu štýlovo

Po dizajnovej stránke sa jedná o klasické štýlové Marshall slúchadlá s výrazným koženým spracovaním a zaujímavými retro zatočenými káblami. Ideálne slúchadlá pre hipsterov.

Na prepravu bude slúžiť nie menej štýlové púzdro. Ak uprednostňujete káblové počúvanie, 3,5 mm jack nebude chýbať. V prípade, že sa vám slúchadlá vybijú, môžete pokračovať v počúvaní cez kábel. Výhodou je, že do 3,5 mm portu môžete pripojiť aj slúchadlá a môžete tak počúvať vo dvojici jedno audio.

ZDROJ | Marshall
ZDROJ | Marshall

Pozrite siMarshall London: nová vlajková hudobná loď na obzore

Ovládanie funguje cez malé tlačidlo na jednom z náušníkov. Čo sa týka technických špecifikácií, slúchadlá Marshall Monitor Bluetooth majú frekvenčný rozsah 10Hz-20kHz a impedanciu 28 Ω.

Ak vás slúchadlá Marshall Monitor Bluetooth zaujali, pripravte si 249 dolárov. Cena je relatívne prijateľná a u profesionála, akým je Marshall by o kvalitu malo byť postarané.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZDROJ | Marshall

ZdrojMarshall

Komentáre k článku