Marley Smile Jamaica Wireless – štýlové bezdrôtové slúchadlá z dreva

House of Marley predstavil nový lineup svojich štýlových produktov, medzi nimi aj nové bezdrôtové slúchadlá s vtipným názvom Smile Jamaica Wireless.

To by nebola značka Marley, keby nepoužili drevené materiály a ani týmto štýlovým slúchadlám nechýbajú drevené časti vrátane štupľov. Po dizajnovej stránke vyzerajú perfektne, navyše sú ohybné a odolné voči potu vďaka certifikátu IPX4.

ZDROJ | Marley

Pozrite siCES 2014 | The House Of Marley Liberate XL – prvé Bluetooth slúchadlá z Jamajky

K zariadeniu si ich viete jednoducho pripojiť cez vstavaný Bluetooth a na jedno nabitie sľubujú až osemhodinovú výdrž. Ovládajú sa cez tri hardvérové tlačidlá.

Z funkcií disponujú izoláciou hluku vďaka zabudovanému mikrofónu. K slúchadlám Smile Jamaica Wireless dostanete dve veľkosti silikónových štupľov.

Materiál slúchadiel tvorí okrem dreva aj recyklovateľný hliník. Po zvukovej stránke disponujú 9mm driverom, ktorý sľubuje bohatý zvuk.

Pozrite siHouse of Marley Stir It Up – tomuto štýlovému gramofónu neodoláte

Cena je iba 59,99 dolárov a na výber máte štyri farebné spracovania – čierna, biela, modrá a čierno-žltá. Vyzerajú skutočne perfektne a cena vašu peňaženku nezruinuje, čo viac si priať.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojMarley

Komentáre k článku