Logitech CRAFT – unikátna klávesnica s otočným ovládačom

Na čo bežne používate klávesnicu? Na písanie a niektorí možno ešte na ovládanie multimédií, ak to daná klávesnica podporuje. Ale čo by ste povedali na možnosť ovládať klávesnicou rôzne nástroje v programoch, ako sú Word, Excel či Photoshop? Žiadna hudba budúcnosti, klávesnica Logitech CRAFT to umožňuje.

recenziaLogitech Craft – top klávesnica nie len pre profesionálov

Známy producent príslušenstva Logitech na výstavu IFA 2017 priniesol aj novú a svojím spôsobom unikátnu klávesnicu Logitech CRAFT. Jej unikátnosť spočíva v tom, že ako prvá v histórii vybavená kreatívnym otočným ovládačom.

ifa 2017Logitech ukázal herné duo príslušenstva, ako i obriu podložku

Vďaka tomuto ovládaču získate okamžitý prístup k nástrojom v programoch podľa aktuálneho kontextu ich používania pre zadávanie vstupných parametrov. Môžete sa ho napríklad dotknúť, poklepať naň alebo ním otočiť a ovládať tak jas, kontrast a saturáciu farieb obrázkov v Adobe Photoshop alebo vytvárať a upravovať grafy v Microsoft Excel.

Pozrite siLogitech vám chce upratať stôl s novou bezdrôtovou sadou

Alebo jednoducho ovládačom otočíte a zväčšíte, či zmenšíte veľkosť písma v programoch pre prácu s dokumentmi, ako je Microsoft Word. Aby ste mali lepšiu predstavu, čo tým myslíme, pozrite si inštruktážne videá v tomto článku. Logitech ich pripravil, aby tak názorne ukázal bohaté možnosti novej klávesnice CRAFT.

Pozrite siLogitech PowerPlay – podložka, ktorá nabíja bezdrôtovú myš

Kreatívne otočné koliesko pre vstup parametrov vyrobené z hliníku, nazývané Crown, rozpozná práve používanú aplikáciu a umožní vám prístup k nástrojom, ktoré potrebujete, napríklad veľkosť štetca, jas, typ grafu, veľkosť písma a pod.

Pozrite siLogitech Flow s novými myškami vie ovládať tri počítače naraz

V obslužnej aplikácii Logitech Options si môžete nainštalovať vlastné profily a naplno tak využiť kreativitu pri práci s programami ako Adobe Photoshop CC, Adobe Illustrator CC, Adobe Premiere Pro CC, Adobe InDesign CC a Microsoft Office, teda PowerPoint, Excel a Word. Ovládač Crown môžete rovnako použiť na prepínanie medzi pracovnými plochami, aplikáciami alebo úpravu hlasitosti.

Klávesnica CRAFT má inteligentné podsvietenie, ktoré spozná, či máte na klávesnici ruky, a ktorého intenzita sa automaticky prispôsobuje podľa svetelných podmienok v miestnosti. Všimnite si aj ergonomické tvarovanie kláves.

recenziaLogitech Prodigy G203 – dobrá a lacná nielen pre hráčov

ZDROJ | Logitech

Nechýbajú tu ani klávesy Easy-Switch umožňujúce prepínanie medzi tromi pripojenými zariadeniami. Vybrať si môžete aj spôsob pripojenia k počítaču, či už tradičný USB prijímač Logitech Unifying, alebo prostredníctvom Bluetooth LE.

Pozrite siS Logitech Spotlight bude ovládanie prezentácií hračkou

Zaujala vás nová klávesnica Logitech CRAFT? Tak sa na ňu môžete tešiť. Do predaja by sa mala dostať už v priebehu septembra 2017 za cenu 199 €. Zdá sa vám to veľa? Tak si ešte raz prečítajte, čo dokáže, pozrite si videá a zistíte, že to nebudú vyhodené peniaze. 😉

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2017 ďakujeme spoločnosti Samsung.

ZdrojLogitech TS,Logitech Blog

Komentáre k článku