Livall – špeciálny držiak na bicykel pre vaše smartfóny

Hľadáte ideálny nástroj na bicykel, na ktorý si môžete pripnúť svoj smartfón? Potom bude špeciálny kovový držiak Livall práve pre vás.

Jedná sa o kvalitne spracovaný produkt, ktorý sľubuje odolnosť a pevnosť pri jazde na bicykli. Ak sa vám nechce utrácať peniaze za drahé cyklo-počítače a radšej sa spoľahnete na svoj smartfón, držiak ponúka unikátne riešenie.

Držiak je dostupný v dvoch spracovaniach – H2 a S2. Oba držiaky sľubujú bezpečnú ochranu smartfónu. V kombinácii s inteligentnou cyklistickou prilbou Livall poskytuje možnosť využitia vstavaného handsfree systému či ukazovateľ smeru. Taktiež umožňuje počúvanie hudby, inteligentné svietenie či vyslanie SOS signálu so súradnicami v prípade nehody.

ZDROJ | Livall

Pozrite siCE China 2016 – IFA prvýkrát zavítala aj do Číny

Model S2 je určený do náročných podmienok a do náročného terénu. Výhodou je vstavaná 5 000 mAh batéria, ktorá vie dobíjať smartfón. Model H2 ponúka v podstate to isté, no power banka mu chýba, takže aj cena je o niečo nižšia.

Samotné uchytenie smartfónu by malo byť zaistené na všetkých hranách, čiže aj v prípade pádu či nerovností by vám nemal smartfón vypadnúť. Veľkosť smartfónu je ohraničená uhlopriečkou až 6″ takže v podstate si doň môžete vložiť akýkoľvek smartfón.

ZDROJ | Livall

Pozrite siNové inteligentné cyklistické prilby Livall už aj u nás

Držiaky dopĺňa aplikácia Livall Riding, ktorá je dostupná pre zariadenia Android aj iOS. Váš smartfón sa tak premení na plnohodnotný cyklo-počítač, ktorý ukazuje údaje o jazde a GPS dáta. Komplet sa dá navyše rozšíriť o snímač, ktorý sleduje kadenciu šliapania.

Cena za držiak H2 je približne 57 eur. Za model s vstavanou power bank s kapacitou 5 000 mAh zaplatíte približne 122 eur. Cena je celkom vysoká, keďže sa jedná iba o držiak s power bankou. Na druhej strane sľubuje pevnosť a odolnosť. Ak by ste mali záujem o inteligentnú prilbu, pripravte si okolo 150 eur.

ZDROJ | Livall

ZdrojLivall

Komentáre k článku