Lenovo uviedlo na indický trh zaujímavý K8 Note s duálnym fotoaparátom

Lenovo K8 Note je zrejme jeden z najlepšie vybavených Android telefónov vo svojej triede. Bohužiaľ, v predaji je iba exkluzívne cez indický Amazon.

ZDROJ | Lenovo

Najväčším ťahákom telefónu je dvojitý fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx a 5 Mpx. Druhý objektív sa stará o spracovanie hĺbky pre tvorbu fotografií s rozmazaným pozadím. Predný fotoaparát má rozlíšenie 13 Mpx. Displej s veľkosťou 5,5 palcov chráni Gorilla Glass 3.

Pozrite siHonor 9 – Prišiel čas zažiariť

K8 Note je vybavený procesorom MediaTek Helio X23, ktorý disponuje desiatimi jadrami a beží na frekvencii 1,4 GHz. Na výber je z dvoch verzií, ktoré ponúkajú 3 GB RAM alebo 4 GB RAM a 32 GB alebo 64 GB vstavanej pamäte. V každom prípade je k dispozícii aj slot na microSD kartu s maximálnou kapacitou 128 GB.

ZDROJ | Lenovo

Batéria má kapacitu slušných 4000 mAh. Telefón beží na systéme Android 7.1.1. Ako to už býva zvykom pri telefónoch určených pre indický trh, K8 Note podporuje dual SIM. Taktiež nechýba ani snímač odtlačkov prstov.

ZDROJ | Lenovo

Verzia s menšou RAM a menšou integrovanou pamäťou by u nás stála v prepočte zhruba 170€ a verzia s väčšou pamäťou a väčšou RAM by vyšla zhruba na 190€. Cez exkluzívneho partnera Amazon India sa telefón objaví v predaji 18. augusta. O distribúcii pre ostatné trhy zatiaľ nie sú žiadne informácie.

ZdrojGSMArena

Komentáre k článku