Lenovo Moto G5S a G5S Plus – novinky oficiálne predstavené

Motorola dnes oznámila lineup nových smartfónov Lenovo Moto. Môžeme sa tak tešiť na novinky strednej triedy, Lenovo Moto G5S a G5S Plus.

ZDROJ | Motorola

Pozrite siZNAČKY | Motorola – história a súčasnosť komunikačného génia

Moto G5S

Prvý smartfón príde s 5,2″ Full HD displejom, snímačom odtlačkov prstov a Androidom 7.1. Vo vnútri nájdete Snapdragon 430, 3 GB RAM a 32 GB úložisko. Nechýba však slot pre microSD kartu, ktorá môže úložisko rozšíriť až na 128 GB.

Čo sa týka fotoaparátu, tešiť sa môžete na 16 Mpx snímač a 5 Mpx webkameru. Nechýba predný aj zadný blesk.

Smartfón je poháňaný 3 000 mAh batériou a dostupný bude v dvoch farebných spracovaniach – Lunar Gray (šedá) a Fine Gold (zlatá). V smartfóne nájdete aj šikovnú funkciu TurboPower, ktorá umožní nabiť smartfón tak, že 15-minútové nabíjanie zabezpečí až 5-hodinovú výdrž. Cena by mala byť 249 eur.

ZDROJ | Motorola

Pozrite siMotorola sa vrátila na Slovensko, pozrite si Moto Z2 Play a nové Moto Mods

Moto G5S Plus

Čo sa týka verzie Plus, na rozdiel od G5S dostanete väčší 5,5″ Full HD displej. Vo vnútri nájdete čip Qualcomm Snapdragon 625. Batéria ostane na rovnakej úrovni, 3 000 mAh.

recenziaMotorola Moto G5S Plus – Duálny fotoaparát pre fajnšmekrov

Hlavným rozdielom oproti prvému modelu bude duálny 13 Mpx fotoaparát, ktorý bude podporovať natáčanie 4K Ultra HD videí. Webkamera dostane vylepšený snímač na úrovni 8 Mpx.

Farebné spracovania budú rovnaké, a teda šedá a zlatá. Cena by mala byť 299 eur. Funkciu TurboPower má aj táto verzia smartfónu, no s tým rozdielom, že za 15 minút nabíjania dostanete u Moto G5S Plus až 6-hodinovú výdrž.

Obe verzie smartfónov Lenovo Moto G5S a G5S Plus by mali byť dostupné už 18. augusta a už teraz sa dajú predobjednať cez Amazon.

ZDROJ | Motorola

Pozrite siMoto Z2 Force Edition – tenká vlajková loď s nerozbitným displejom

Čo na nové kúsky od Motoroly, teda vlastne od Lenova poviete? Za nízku cenu ponúkajú celkom veľa muziky, uvidíme, ako dopadne v recenziách.

 

 

ZdrojMotorola

Komentáre k článku