JBL má v ponuke tri nové bezdrôtové slúchadlá s podporou Google Assistant

Počas minulého roka sa na trh dostávali prvé bezdrôtové slúchadlá s podporou Google Assistant. Teraz sa k BoseGoogle pridáva aj JBL a to rovno s tromi novými slúchadlami JBL Everest.

Z novej ponuky bezdrôtových slúchadiel JBL Everest by si mal vedieť vybrať každý, kto túži po slúchadlách s podporou hlasového ovládania Google Assistant. V ponuke sú slúchadlá na nosenie okolo uší, do uší a aj na uši.

https://youtu.be/1ulxVmJtz_E

Najväčšie slúchadlá JBL Everest 710GA pri nosení zakrývajú celé ucho a najbližšie majú pravdepodobne ku konkurenčným slúchadlám Bose QuietComfort 35 II, ktoré taktiež podporujú službu Google Assistant. Na jedno nabitie by tieto slúchadlá mali vydržať 25 hodín prehrávania hudby.

ZDROJ | JBL

Vďaka skladacej konštrukcii si slúchadlá môžete odložiť do pevného obalu, ktorý sa bude spolu so slúchadlami predávať za 199 € dolárov. V predaji budú v sivej a striebornej farbe.

Pozrite siSony vylepšilo tohtoročné telky o Dolby Vision a Google Assistant

O niečo menšie slúchadlá JBL Everest 310GA budú stáť 199,95 dolárov a dostupné budú štyroch farebných verziách, konkrétne v sivej, striebornej, hnedej a fialovej farbe. Tento model by mal na jedno nabitie vydržať 20 hodín.

ZDROJ | JBL

Najmenšie a najlacnejšie slúchadlá do uší, JBL Everest 110GA, budú stáť 99,95 dolárov a poskytnúť majú 8-hodinovú výdrž batérie. Dostupné budú v sivej, striebornej a modrej farbe.

ZDROJ | JBL

Všetky tri modely budú v predaji ešte na jar, no presnejší dátum zatiaľ nepoznáme. Google Assistant sa zjavne dostáva do čoraz väčšieho počtu slúchadiel a do čoraz nižších cenových kategórií. Dá sa očakávať, že tento rok slúchadlá s Google Assistant prinesie väčšina kľúčových výrobcov.

ZdrojJBL

Komentáre k článku