HyperX prichádza s ďalšou hernou novinkou

ZDROJ | HyperX

Spoločnosť Kingston je odborníkom na poli výroby pamäťových produktov, kde je zároveň jeho najväčším producentom. Divízia HyperX, ktorá patrí pod Kingston sa zameriava predovšetkým na potreby hráčov. Teraz prichádza s novinkou v podobe slúchadiel HyperX Revolver Gears of War.

RECENZIAHyperX Cloud Revolver S – parádny multifunkčný headset pre každého hráča

Ide o druhé certifikované príslušenstvo k Xboxu. Na dizajne tohto headsetu spolupracovali Microsoft a The Coalition, ktoré vyvinulo samotnú hru Gears of War. Isté znaky práve z tohto titulu sú tak viac ako badateľné.

HyperX CloudX Revolver Gears of War Gaming Headset Left Side View

ZDROJ | HyperX

Slúchadlá budú tiež ladiť aj s limitovaným balíkom konzoly Xbox One S Gears of War 4, ako aj ovládačom limitovanej edície Xbox One Wireless Controller – Gears of War 4 Crimson Omen.

Pozrite siMáte málo pamäte? Kingston má pre vás 256 GB SDXC kartu!

Headset prešiel testovaním a schválením spoločnosťou Microsoft a má rozšírenú kompatibilitu s operačným systémom Windows. Pripája sa pomocou 3,5 mm konektoru a dvojmetrového predlžovacieho káblu na pripojenie k PC. Vyznačuje sa vraj zvukovým obrazom štúdiovej kvality. Ten má umožniť presnejšie počuť súperov z väčšej diaľky, čo je ideálne pre „strieľačky“ FPS a hry v otvorenom prostredí.

RECENZIAHyperX CloudX: slúchadlá pre hráčov s vysokými nárokmi

HyperX CloudX Revolver Gears of War Gaming Headset and Accessories

ZDROJ | HyperX

Toto všetko bude možné vďaka 50 mm neodymiovým meničom, dizajnom, ktorý zakryje celé ucho, či frekvenčnému rozsahu 12 – 28 000 Hz. Hmotnosť bude 380 g vrátane káblu a mikrofónu, ktorý je ku slúchadlám dodávaný. Ten bude disponovať aj funkciou potláčania okolitého hluku.

ZdrojHyperX Gaming

Komentáre k článku