HOPIN TAXI niečo chystá, mení meno na HOPIN

Slovenská platforma na objednávanie taxíkov, HOPIN TAXI, v tomto roku chystá zatiaľ bližšie nešpecifikované zmeny. Tou známou je však zmena mena, odteraz sa HOPIN TAXI bude nazývať už len HOPIN.

Pozrite siHOPIN oslavuje tretie narodeniny. Odhalil zaujímavé kuriozity

ZDROJ | HOPIN

Dôvodom má byť to, že v tomto roku sa chce orientovať na ďalšie formy dopravy. „HOPIN TAXI je perfektný názov pre taxi aplikáciu. Avšak s pripravovaným rozšírením služieb, ktoré budú spolu s taxi komplexne riešiť dopravu v meste, vznikla potreba všeobecnejšieho názvu, a tak sme sa rozhodli vypustiť „TAXI“ a stať sa len HOPIN. Nový názov bude sprevádzať už čoskoro aj nová vizuálna identita od veľmi šikovného grafického Studio Echt,“ prezradil Branislav Zajaček, marketingový riaditeľ HOPIN TAXI.

ZDROJ | HOPIN

Čo presne za tým hľadať je zatiaľ otázne. Predstaviť si môžme napríklad systém na požičiavanie bicyklov, skútrov, elektrických áut apod. Čoho z tohto sa ale dočkáme, zatiaľ nevieme. Alebo žeby HOPIN chcel spolupracovať s Dopravným podnikom Bratislava?

ZDROJ | HOPIN

Uvidíme. Každopádne, slovenský HOPIN sa pochválil, že medziročne stále rastie. Oproti minulému roku taxikári v systéme HOPIN odviezli svojich zákazníkov o 24% ďalej (km) a o 25% častejšie (počet objednávok).

Jedným z dôvodov dvojciferného rastu majú byť podľa Martina Barana, spolumajiteľa HOPIN TAXI, služby pre firemných zákazníkov, ktoré boli spustené minulý rok.

Pozrite siV roli turistu, návštevníka i domáceho v Bratislave – HopIN

ZDROJ | HOPIN

ZdrojHOPIN TS

Komentáre k článku