Zariadenia

Zobraziť všetky výsledky v zariadeniach

Výsledky vyhľadávania v recenziách pre výraz iPhone X

Zobraziť všetky výsledky v recenziách

Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz iPhone X

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz iPhone X

sobota, 22.9.2018

Najnovší iPhone Xs a Xs Max sú už v predaji a tak tu máme prvé testy odolnosti. TechSmartt skúšal, ako nové vlajkové lode odolajú pádom z rôznych výšok na betón. Pri bežných pádoch sa podľa videa zrejme zaobídete aj bez obalu, no chcete to pri tej cene skutočne riskovať?

piatok, 21.9.2018

Telekom spustil predobjednávky na dvojicu iPhone Xs a iPhone Xs Max. Menší model bude dostupný v 64 GB (Space Gray a Gold) a 256 GB verzii (Space Gray a Silver). Väčší iPhone Xs Max bude dostupný v 256 GB verzii (Space Gray a Gold) a 512 GB verzii (Space Gray a Silver). Kompletnú ponuku aj s cenami pre jednotlivé paušály sú dostupné na stránke Telekom.sk. Oficiálny predaj bude spustený 28. septembra.

piatok, 21.9.2018

Návod na nový iPhone Xs (a Xs Max) obsahuje zmienku o bezdrôtovej nabíjačke AirPower, ktorú Apple predstavil už pred rokom, no nikdy ju nevydal. Mohlo by sa zdať, že ide o chybu, no zhruba v rovnakom čase sa zmienka o AirPower objavila aj v beta verzii iOS 12.1. Apple tak možno predsa len stihne pôvodný sľub a AirPower uvidíme ešte tento rok.

Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach