Výsledky vyhľadávania v recenziách pre výraz VR

Zobraziť všetky výsledky v recenziách

Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz VR

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz VR

streda, 25.4.2018

8K VR headset Pimax, o ktorom sme písali ešte v októbri minulého roku, dostal ďalší odklad. Pôvodne mal byť dostupný už od januára pre tých, čo si ho predobjednali na Kickstarteri. Najnovšie bolo však vydanie posunuté na neurčito, keďže len koncom mája sa má začať uzavreté beta testovanie, informoval portál Venture Beat.

ZDROJ | Kickstarter

utorok, 24.4.2018

Google vydal štvrťročnú správu o tom, ako sú napĺňané Pokyny pre komunitu (Community Guidelines), platné pre ním vlastnený video portál YouTube. Uvádza sa v nej napr., že počas posledných troch mesiacov roka 2017 bolo odstránených viac ako 8 miliónov videí, ktoré boli buď spamom, alebo zobrazovali nevhodný obsah a pod., ale aj to, že 6,7 mil. videí bolo označených „strojovo“ skôr, než ľuďmi, pričom 76% z týchto videí bolo zmazaných prv, než boli vôbec videné.

pondelok, 23.4.2018

Aj elektromobily môžu mať technické problémy. Najnovším dôkazom je Chevrolet Bolt. Približne 30 000 kusov tohto vozidla má totiž vadu s batériou, pri ktorej systém neoznámi majiteľovi jej nízky dojazd. O tom, či má vodič chybný kus sa môže dozvedieť na stránke Chevrolet na základe VIN čísla.

Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach