Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz LeEco

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz LeEco

utorok, 2.1.2018

Jia Yueting, spoluzakladateľ spoločnosti LeEco, sa vzpiera čínskej komisie pre reguláciu cenných papierov, ktorá ho koncom minulého roka požiadala o návrat do Číny za účelom vyrovnania dlhov. Jia tvrdí, že musí zostať v Spojených štátoch, aby mohol dohliadať na rast LeEco a automobilky Faraday Future.

sobota, 23.12.2017

Hong Kongská pobočka čínskeho konglomerátu LeEco podala petíciu na najvyšší súd a požiadala o likvidáciu. Súčasťou pobočky sú aj lokálne médiá ako napríklad Radio Television Hong Kong, informovala agentúra Reuters.

Jia Yueting, co-founder and head of Le Holdings Co Ltd, also known as LeEco and formerly as LeTV, poses for a photo in front of a logo of his company after a Reuters interview at LeEco headquarters in Beijing, China, picture taken April 22, 2016. REUTERS/Jason LeeZDROJ | REUTERS/Jason Lee

nedeľa, 27.8.2017

Spoločnosť s názvom In Motion pripravuje kampaň na Kickstarteri na trojkolesovú elektrickú kolobežku. Jej maximálna rýchlosť je 24 kilometrov a jej dojazd je 15 kilometrov. Cieľom je suma len 25 000 dolárov, suma za kolobežku s názvom ScooterBoard ale zatiaľ oznámená nebola.

Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach