Výsledky vyhľadávania v recenziách pre výraz Kaspersky Lab

Zobraziť všetky výsledky v recenziách

Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz Kaspersky Lab

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz Kaspersky Lab

streda, 24.5.2017

V záplave noviniek nesmieme zabudnúť na správu spoločnosti Kaspersky Lab, ktorá upozorňuje, že za prvé tri mesiace od začiatku roka počet ransomvérových útokov na mobilné zariadenia rástol viac ako trojnásobne! V prvom štvrťroku bolo odhalených 218 625 súborov napadnutých mobilným ransomvérom, pričom v predchádzajúcom období ich bolo iba 61 832. Buďte preto opatrný, čo si do mobilu sťahujete.

Trojan.AndroidOS.Ztorg.bp in the official Google Play StoreZDROJ | Kaspersky Lab

streda, 3.5.2017

Bezpečnostná firma Kaspersky Lab zverejnila správu s prehľadom vývoja APT hrozieb za prvé tri mesiace tohto roku. Bezpečnostní analytici z elitného tímu GReAT sledovali škodlivé aktivity najväčších aktérov v oblasti kybernetickej kriminality. Výsledkom je, že počas prvých troch mesiacov tohto roku sme mohli v kybernetickom priestore sledovať dramatický vývoj v oblasti cielených pokročilých hrozieb – APT, ktoré sa zameriavali predovšetkým na finančnú kriminalitu a deštruktívne aktivity.

ZDROJ | Kaspersky Lab

streda, 26.4.2017

Bezpečnostná spoločnosť Kaspersky Lab zverejnila výsledky vyšetrovania škodlivých aktivít kybertnetickej hrozby, ktorá si podmaňuje zariadenia Internetu vecí – Hajime. Tento tajomný malvér vytvára botnet typu peer-to-peer, ktorý sa v poslednom období veľmi rýchlo rozširuje, pričom infikuje množstvo zariadení po celom svete. V súčasnosti sa pod jeho kontrolu dostalo už 300 tisíc zariadení, ktoré sú pripravené okamžite plniť rozkazy zločincov bez toho, aby o tom mala samotná obeť čo i len najmenšie tušenie. Napriek tomu, skutočné úmysly Hajime ostávajú zahalené tajomstvom.

ZDROJ | Kaspersky Lab
Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach