Výsledky vyhľadávania v ostaných článkoch pre výraz Kaspersky Lab

Zobraziť všetky výsledky v článkoch

Výsledky vyhľadávania v rýchlych správach pre výraz Kaspersky Lab

pondelok, 20.3.2017

Výskumníci spoločnosti Kaspersky Lab objavili novú rodinu nebezpečného malvéru PetrWrap, ktorý má na svedomí cielené útoky na organizácie. Tento ransomvér je pozoruhodný najmä preto, že pri jeho vzniku bol použitý kód ukradnutý od iného ransomvéru známeho ako Petya. Ten patrí v súčasnosti k tým najhorším na trhu a je známy tým, že jeho tvorcovia ponúkajú jeho softvér iným skupinám na čiernom trhu. V tomto prípade tomu však bolo inak, čo svedčí o jednom – aj medzi kyberzločincami rastie konkurencia.

ZDROJ | Kaspersky Lab

štvrtok, 16.3.2017

Prieskum bezpečnostnej spoločnosti Kaspersky Lab odhalil nový fenomén – digitálny neporiadok, ktorý je dôsledkom neprehľadnosti v aplikáciách a slabej údržby našich zariadení. Používatelia Android zariadení z 12 inštalovaných aplikácií vymažú mesačne len 10. To znamená, že každý mesiac im v zariadeniach pribudnú navyše dve aplikácie. Vyplýva to z výsledkov prieskumu, ktorý nedávno realizovala spoločnosť medzi používateľmi z celého sveta.

ZDROJ | Kaspersky Lab

pondelok, 6.3.2017

Spoločnosť Kaspersky Lab vstúpila na trh kybernetickej bezpečnosti pred 20. rokmi. Odvtedy prešla cestu, na ktorej sa postupne vypracovala na jednu z popredných bezpečnostných firiem. Svet hrozieb v kybernetickom priestore sa za dve dekády ich pôsobenia vyvinul neuveriteľne sofistikovaným spôsobom. Rovnako dynamickým vývojom prešli aj riešenia a technológie Kaspersky Lab, ktoré dnes patria k tým najspoľahlivejším na svete. Svedčia o tom aj výsledky nezávislých testov, v ktorých sa aj v roku 2016 udržali na top priečkach.

Zobraziť všetky výsledky v rýchlych správach