Guess Connect – keď už smart hodinky, tak značkové

Populárna módna značka Guess nemohla zaspať na vavrínoch a prichádza s novou generáciou ich smart hodiniek Guess Connect s podporou Android Wear 2.0. Za dizajn sa určite nemusia hanbiť.

ZDROJ | Guess

Pozrite siMontblanc Summit – ďalšie luxusné smart hodinky na trhu

Vo vnútri hodiniek nájdete procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100. Na spoluprácu k hodinkám si Guess prizval firu Martian.

Ak vás hodinky zaujali, môžete si vybrať z 8 rôznych štýlov, z ktorých sú 3 určené pre ženy a 5 pre mužov. Na výber máte zlaté, strieborné, ružovo-zlaté či iné farby.

Z technológií, ktorými budú Guess Connect hodinky disponovať, spomenieme alway-on pripojiteľnosť, podpora pre iOS a Android smartfóny a podpora pre fitness aplikácie. Jedná sa tak o klasiku, ktorú nájdeme na všetých smart hodinkách. O senzoroch a snímačoch srdcového tepu zatiaľ informácie nemáme, no pravdepodobne ich Guess doplní.

ZDROJ | Guess

Pozrite siTAG Heuer Connected Modular 45 – inteligentné hodinky od Švajčiarov

Veríme, že v Guess nezabudnú ani na NFC, GPS či LTE technológie, ktoré by už mali byť automaticky v každých inteligentných hodinkách dnešného typu. Dostupné budú už túto jeseň za zatiaľ nešpecifikovanú cenu.

Čo sa týka dizajnu, musíme Guess pochváliť, že sa sústredil na luxusné materiály a celkový dojem z fotografií hodiniek Guess Connect Watch pôsobí veľmi dobre.

Je škoda, že ľudia od Guess neprezradili viac detailov, prípadne neukázali viac fotografií z ich pripravovaných smart hodiniek. Keď však budeme vedieť viac, určite vás budeme informovať medzi prvými.

Zdrojengadget

Komentáre k článku

Milí čitatelia a návštevníci portálu TECHBOX.sk, pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TECHBOX.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Viac info