Vieme prví – 4ka vraj zníži ceny paušálov TO. na trvalo

ZDROJ | 4ka

Podarilo sa nám získať informácie, podľa ktorých 4ka plánuje výrazne upraviť svoj cenník. Štvrtý operátor si nechal vypracovať prieskum spokojnosti zákazníkov používajúcich paušály TO. so zameraním na aktuálnu akciu, v ktorej sú dátové paušály dostupné za polovicu. Jednou z otázok vraj bolo, či by zákazníci operátora chceli mať dáta v národnom roamingu zaradené priamo v dátových balíčkoch.

Pozrite siAj 4ka má vianočnú akciu – za prenos čísla program TO. za polovicu do apríla

ZDROJ | 4ka

Kontaktovali sme špecialistu pre vzťahy z médiami, Tomáša Stupavského, ktorý nám na otázku, či 4ka plánuje výrazne znižovanie cien odpovedal: „Nebudeme komentovať akékoľvek špekulácie.“ Súčasne však potvrdil, že 4ka si podobne zameraný prieskum skutočne dala spraviť. „Podobné prieskumy si robíme pravidelne s cieľom čo najlepšie nadizajnovať naše produkty a zistiť spätnú reakciu našich zákazníkov,“ uviedol Tomáš Stupavský.

4ka vraj plánuje výrazné zmeny v cenách produktov od 1. mája 2017, čo dáva zmysel, keďže aktuálna kampaň štvrtého operátora končí 30. apríla.

Aktuálna akcia spočíva v tom, že zákazníci môžu získať paušály TO. za polovičné ceny, stačí si do 4ky preniesť číslo. Noví zákazníci, ktorí si kúpia SIM kartu Moja 4ka a aktivujú si ktorýkoľvek paušál TO., získajú polovičnú zľavu len na prvý mesiac. Pôvodná cena paušálov TO. je v súčasnosti nasledovná: TO.10 stojí 10 eur, za TO.15 zaplatíte 15 eur a cena TO.∞ (nekonečno) je 30 eur.

V tejto súvislosti sme Tomášovi Stupavskému položili aj otázku, či bude plánované zníženie cien trvalé, alebo sa bude jednať len o novú akciu? „Nevylučujeme v budúcnosti ani úpravu cien v prípade, že si to trh bude vyžadovať a naša štruktúra nákladov nám to umožní. Radi by sme však podotkli, že pomer cena/výkon našich nových paušálov TO. je aj pri ich plných cenách na výbornej úrovni,“ odpovedal Stupavský.

Komentáre k článku