Diesel On Full Guard – trh so smart hodinkami zaplavujú módne značky

V dobe, kedy praská bublina smart hodiniek, sa tohto trendu chytili prekvapivo módne značky. Najnovšie sa k ním pridáva značka Diesel, ktorá bude mať vlastnú kolekciu Android smart hodiniek.

Všetky hodinky z Diesel kolekcie bežia na procesore Snapdragon 2100, majú ochranu IP67 proti vode, AMOLED displej a 48 mm ciferník. Prvé hodinky z kolekcie, ktoré sú už v predaji, sa volajú Diesel On Full Guard. Tie sa chcú na pohľad odlíšiť od konkurencie svojskými softvérovými ciferníkmi.

Pozrite siGarmin vívoactive 3 – chytré fitness hodinky s virtuálnou peňaženkou

Ciferníky sa budú meniť podľa režimu či aktivity používateľa. Ak si napríklad používateľ zapne režim „Nerušiť“, tak sa pri každej notifikácii na displeji objaví prasklina, ktorá sa postupne s pribúdajúcimi notifikáciami rozširuje. Ak sa používateľ nebude dlhšie hýbať, ciferník sa začne zahmlievať, čo mu naznačí, že by mu prospelo trochu pohybu.

Ak vás tieto hodinky zaujali a chceli by ste si ich kúpiť tak tu môže nastať menší problém. Hodinky budú dostupné v predaji len v obchodných domoch Macy’s a to za cenu 325 dolárov. Zvyšné Diesel smart hodinky už budú dostupné celosvetovo od 25. septembra.

Pozrite siTomTom Fitness Age – veľká aktualizácia pre hodinky TomTom

Fossil Group, pod ktorú značka Diesel patrí, plánuje v tomto a budúcom roku ponuku smart hodiniek výrazne rozšíriť. Budú medzi nimi značky Emporio Armani, Fossil, DKNY, Marc Jacobs či Relic.

ZdrojFossil Group

Komentáre k článku