CEWE PHOTOWORLD – pohľadnice a fotoknihy priamo v iPhone

Väčšina z nás má vo svojom iPhone, alebo iPade niekoľko stoviek vydarených fotografií a momentiek, ktoré by si istotne zaslúžili aj svoju tlačenú podobu. Pomocou aplikácie CEWE PHOTOWORLD môžete svoje fotografie priamo z iPhonu odoslať do fotoslužby CEWE a nechať si ich vytlačiť. To však nie je všetko!

CEWE PHOTOWORLD

STIAHNITE SI aplikáciu CEWE PHOTOWORLD v App Store

Aplikácia CEWE PHOTOWORLD je zadarmo dostupná pre iPhone, ale aj iPad, pričom sa podobá aplikáciam určeným pre počítače Mac a PC. Po jej spustení vás privíta jednoduché prostredie, v ktorom si môžete v niekoľkých krokoch objednať nielen fotografie, ale vytvoriť aj CEWE fotoknihu, kalendár, pripraviť fotografie k priamej tlači v CEWE fotokiosku, alebo objednať pohľadnice. Práve poslednú možnosť sme si aj reálne vyskúšali. Cena jednej pohľadnice začína na 1,69 eur, čo je pomerne málo. Vďaka nej môžete pomerne jednoducho potešiť svojich blízkych. V prehľadnom editore si vyberiete jednotlivé fotografie, ako aj ich rozmiestnenie na pohľadnici samotnej.

CEWE PHOTOWORLD

Nechýba možnosť zmeny pozadia, či pridania textu, alebo prispôsobenie veľkosti fotografií. Samozrejme môžete upraviť aj pozdrav na zadnej strane pohľadnice a pridať poslednú fotografiu, ktorá bude zobrazená ako známka. Následne postačí zadať adresu príjemcu, vaše prihlasovacie údaje do konta CEWE a pohľadnica sa o niekoľko dní objaví u adresáta. Práca s aplikáciou je natoľko jednoduchá, že v ovládaní predčí aj počítačovú verziu. Ak by ste si však nevedeli rady spoločnosť CEWE pre vás pripravila aj knihu o možnostiach aplikácie, ktorú si v iBooks môžete zadarmo stiahnuť.

CEWE PHOTOWORLD

CEWE PHOTOWORLD

Hodnotenie: 9/10

Veľkosť: 38,2 MB

Cena: 0,00 €

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku