C SEED 125 – exteriérový audio systém za takmer 40 000 eur!

Každý z nás niekedy sní o veľkej vile s bazénom a záhradným ležadlom, na ktorom by ste si vychutnávali drink a príjemnú hudbu. C SEED 125 chce tento sen ešte zdokonaliť.

Táto rakúska firma sa venuje výrobe a predaju luxusnej spotrebnej elektroniky. Nedávno sme napríklad písali o 4K Ultra HD TV s uhlopriečkou neuveriteľných 262″. Cena tohto kúsku však dosahuje cca pol milióna eur.

Audio systém firmy C SEED síce nedosahuje až takúto sumu, no ako ste si už všimli z titulku, tiež nie je najlacnejší. Zaujímavý audio systém C SEED 125 disponuje pasívnymi reproduktormi, ktoré sa dajú vtiahnuť do zeme, teda do špeciálnej základne. Materiál základne môže napríklad tvoriť kameň, drevo alebo iný lepší materiál podľa vášho výberu.

ZDROJ | C SEED

Pozrite siNajväčší televízor na svete má 262-palcovú uhlopriečku

Systém dokáže ozvučiť vašu haciendu rôzne. Firma ponúka široký výber možností od dvojkanálového zvuku až po priestorový 9.1 stereo zážitok. Každý z reproduktorov dosahuje hlasitosť až 125 dB. Ak by vám bol samotný zvuk málo, firma ponúka aj 600-wattový subwoofer.

Samotné ovládanie C SEED 125 systému funguje jednoducho a rýchlo pomocou aplikácie vo vašom smartfóne. Skutočne teda stačí, aby ste oddychovali na záhradnom ležadle a celú hudobnú scénu si riadite so smartfónom v ruke.

ZDROJ | C SEED

Pozrite siTrain Suite Shiki-Shima – luxusný vlak z ríše snov

Cena začína na 42 000 dolárov, čo je približne 37 000 eur za jeden pár reproduktorov. Subwoofer stojí 23 000 dolárov a keď by ste chceli ďalšie reproduktory, pravdepodobne si priplatíte ďalších 37 000 dolárov. Ak vás zariadenie zaujalo a vaše staré reproduktory vo vile na kopci už doslúžili, môžete siahnuť po niečom takomto.

Čo si myslíte o tomto predraženom luxuse vy? Kúpili by ste si niekedy podobné zariadenie aj keby ste mali tie peniaze, alebo vám stačí kvalitné audio za prijateľnú cenu?

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdrojcseed

Komentáre k článku