Bring! – Preneste svoje nákupné zoznamy do 21. storočia

Nákupné zoznamy majú mnoho foriem, niekedy je to zdrap papiera, poznámka v mobile alebo jednoducho imaginárny zoznam v našej hlave. Nič z toho sa však nevyrovná tomu, čo ponúka aplikácia „Bring!“.

Aplikácia Bring! ponúka jednoduchý spôsob písania nákupných zoznamov, do ktorých môžete pozvať ďalších používateľov, ktorí ho môžu upravovať.

Pozrite siStreaks – Aplikácia, ktorá vás donúti dodržať predsavzatia

Používateľské prostredie aplikácie je jednoduché. Produkty, ktoré chcete kúpiť stačí jednoducho napísať do horného riadku a aplikácia ho vyhľadá vo svojej databáze. Ak sa produkt v databáze nachádza, bude k nemu vytvorený aj obrázok. Ak nie, tak sa namiesto ilustračného obrázku zobrazí prvé písmeno názvu produktu. Podržaním prstu na položke v zozname môžete napríklad špecifikovať počet či druh produktu alebo k nemu pridať fotografiu.

Nákupných zoznamov si môžete vytvoriť viacero, buď pre rôzne skupiny ľudí alebo pre špeciálne príležitosti. Ľudia pozvaní do zoznamu ho môžu upravovať a pri každej zmene pošle aplikácia notifikáciu všetkým členom. Zaujímavou funkciou je taktiež možnosť informovať ostatných používateľov, že ste sa práve vybrali do obchodu, alebo ste práve dokončili nákup.

Pre zjednodušenie zapisovania nákupov si môžete vytvoriť aj šablóny. Do nich pridáte produkty, ktoré zvyčajne nakupujete spoločne (napríklad suroviny na nejaký recept) a pri písaní zoznamu už iba kliknete na danú šablónu a všetky produkty v nej sa pridajú do zoznamu.

Vo verzii pre iOS nechýba ani widget, v ktorom si môžete rýchlo pozrieť položky v zozname. Bring! ponúka taktiež rozhranie pre Apple Watch, čo vám umožní mať zoznam stále „po ruke“, bez nutnosti držať v ruke telefón. Aplikácia je dokonca dostupná aj v rámci Alexa Skills, takže ak máte napríklad zariadenie Amazon Echo, môžete produkty do zoznamu pridávať aj hlasovo.

Výhodou je kompatibilita zoznamov medzi verziou na iOS a Android, pričom synchronizácia medzi nimi funguje bezproblémovo. Dostupná je dokonca aj webová verzia, no tá je ešte v beta verzii a obsahuje množstvo chýb.

Pozrite siWhat Remains of Edith Finch – prepracovaný príbeh v umeleckom štýle

Slabinou Bring! je absencia slovenskej lokalizácie. Názvy bežných produktov budete musieť písať v niektorom zo svetových jazykov, ktorý si nastavíte. Ak ale chcete napriek tomu produkty písať po slovensky a zároveň sa nezaobídete bez ilustračných obrázkov, môžete názvy písať aj po slovensky a ikonu potom pridať manuálne.

K dokonalosti by aplikáciu posunula slovenská lokalizácia a funkčná webová verzia. Bring! je ale zadarmo, takže určite stojí aspoň za vyskúšanie a možno nahradí klasické nákupné zoznamy aj u vás.

Bring!90%

Veľkosť:
107 MB
Platforma:
iOS 9.0 alebo novší, Android - líši sa od zariadenia
Cena:
0,00 €

Bring! je podarená aplikácia, ktorá výrazne zjednoduší nákupy zdieľaním zoznamov medzi viacerými používateľmi a jednoduchým používateľským prostredím. Aplikácia síce nemá slovenskú lokalizáciu, no vzhľadom na to, že je zadarmo, ju určite odporúčame aspoň vyskúšať.

Komentáre k článku