Braven LUX nie je len reproduktorom, ale aj módnym doplnkom

Braven LUX

Nie je žiadnym tajomstvom, že stále viac zariadení sa snaží vyzerať lepšie a stať sa tak aj určitou formou módneho doplnku. Pritom nemáme na mysli len nositeľné zariadenia, ale napríklad aj Bluetooth reproduktory, ako napríklad nový model spoločnosti Braven s označením LUX. Ten určite zaujme svojím moderným dizajnom, ktorý je tvorený kovom a zaujímavými ornamentmi.

Braven LUX

Braven LUX

POZRITE SI
Odolný reproduktor stvorený pre leto. Výdrží až 20 hodín
CES 2013 | Energia a hudba na cesty v hliníkovom balení

Podobne ako iné Bluetooth reproduktory spoločnosti Braven, aj model LUX umožňuje spárovanie dvojice reproduktorov pre dosiahnutie hlasnejšieho a hlavne stereo zvuku. Samozrejmosťou je vodeodolnosť (IPX5), či integrovaný mikrofón, vďaka ktorému bez problémov prijmete aj hovor. Budúcich majiteľov tohto reproduktora poteší veľká batéria, ktorá ho udrží pri živote 12 hodín, čo stačí aj na poriadnu párty.

Braven LUX

Braven LUX

Navyše energiu batérie môžete využiť aj na nabíjanie smartfónov, alebo tabletov, takže vám LUX poslúži aj ako externá nabíjačka. Novinka sa bude predávať za 99,99 USD, čo je v prepočte niečo viac ako 82 eur a reproduktor bude dostupný v troch farbách, fialová, biela a zlatá.

Braven LUX

Braven LUX

Braven LUX

Braven LUX

Braven LUX

Foto: Braven

Komentáre k článku