Bang & Olufsen Beoplay A3: dokovacia stanica s cenou iPadu

Označujete sa za „fajnšmekra“? Potom pravdepodobne nebudete prekvapený ak vám ukážeme dok na Apple iPad, ktorého cena prevyšuje investíciu do tabletu samotného. Ak k tomu ešte doplníme informáciu, že za produkciou tohto finančne náročného doplnku stojí spoločnosť Bang & Olufsen, bude všetko ešte jasnejšie.

Bang & Olufsen Beoplay A3

Priznávam sa, začať popis produktu jeho vysokou cenou nie je práve ten najlepší spôsob ako uviesť novinku, ale nedalo mi. Predsalen dať za dokovaciu stanicu pre tablet viac ako za tablet samotný mi príde minimálne divné. Samozrejme, keďže som spomenul, že za produkciou tohto obalu stojí spoločnosť Bang & Olufsen je okamžite takmer každému jasné, že sa nebude jednať o obyčajnú čínsku napodobneninu krokodílej kože, ktorá iPad nabíja, ale o niečo, čo bude produkovať zvuk lahodiaci aj citlivejším ušiam. Presne toto môžu budúci majitelia od nového doku Beoplay A3 aj očakávať.

Bang & Olufsen Beoplay A3

Starať sa o to bude trojica integrovaných výškových reproduktorov, doplnená o subwoofer. Čo viac dodať. Systém bude istotne produkovať zvuk hodný loga B&O. Výrobca nepodcenil ani konštrukciu a tak namiesto bežného plastu bude pevné telo dokovacej stanice zabezpečovať kostra z odľahčeného hliníku. Beoplay A3 dokonca dokáže rozoznať orientáciu ikony medzi tabletmi a zabezpečiť tak vždy dokonalý stereo zvuk. Okrem napájania zo siete si budete môcť kvalitný zvuk užiť aj počas raňajšej kávičky pri čítaní správ. B&O Beoplay A3 totižto obsahuje integrovanú batériu, ktorá je schopná zariadenie napájať po dobu šiestich hodín. Zatiaľ sa vám všetko páči? Ak je vaša odpoveď áno, potom ostáva už iba prichystať si 549 € a dokovacia stanica B&O Beoplay A3 môže byť vaša.

Bang & Olufsen Beoplay A3

Foto: Bang & Olufsen

Komentáre k článku