Apple predstavuje silu iOS 11 na iPade Pro v sérii šiestich videí

Od vydania prvej verzie iPad Pro sa nás Apple snaží presvedčiť, že by sme mali zahodiť naše klasické notebooky, či desktopy a pracovať na iPadoch Pro. Aktualizácia iOS 11 posúva hranice produktivity na iPade ešte ďalej a novinky v systéme predstavuje Apple v novej sérii videí.

Séria šiestich videí ukazuje kľúčové novinky, ktoré iOS 11 prináša. V jednotlivých videách sa ukazuje nový dok, aplikácia Súbory, prepracovaný multitasking, skenovanie, podpisovanie a úprava dokumentov s Apple Pencil,  alebo nový drag&drop systém.

Pozrite siApple iOS 11 je systém, ktorý budete určite chcieť!

Apple tieto videá vydal relatívne skoro, vzhľadom na to, že do oficiálneho vydania iOS 11 zostáva ešte zhruba mesiac. Pravdepodobne ale chce zachytiť pozornosť študentov a rodičov, ktorí v tomto období vyberajú notebooky a tablety do školy.

Každopádne, ak vás tieto videá zaujali a nových funkcií sa neviete dočkať, iOS 11 si môžete nainštalovať aj teraz, v rámci verejného beta testovania. Aktuálna piata beta verzia systému je už takmer odladená a menšie chyby sa vyskytujú len občas. Systém iOS 11 bude dostupný na iPhone 5S a novších, iPad mini 2 a novších a iPod Touch 6. generácie.

ZdrojApple

Komentáre k článku