App Volume Control – každá aplikácia s vlastnou hlasitosťou

ZDROJ | Gizmodo

Ovládanie hlasitosti je čoraz viac intuitívne a ľahšie ovládateľné, no niekdy je nutné aj tak využiť rôzne aplikácie. Pomocou App Volume Control dokážete vypnúť zvuk Snapchatu a pritom počúvať hudbu na pozadí.

Po spustení máte na výber zoznam nainštalovaných aplikácií. Kliknutím na jednu z nich sa môžete pustiť do konfigurácie rozdelenej na dve časti.

App-Volume-Control-14  App-Volume-Control-15

Ako prvé nastavujete úrovne hlasitosti po spustení aplikácie alebo po nastavenom oneskorení. Následná tvorba pravidla po zatvorení vybranej aplikácie je také istá, no autori pridali aj jednoduchú možnosť obnovenia pôvodných nastavení. Upravovať je možné úrovne hlasitosti pre vyzváňanie, alarm, notifikácie, systém alebo pre média.

App-Volume-Control-16  App-Volume-Control-18

Potom už iba jednoducho na hlavnej obrazovke aktivujete nakonfigurované pravidlá pre hry, webové prehliadače či pre rôzne ďalšie vami využívané aplikácie. Spustením jednej z týchto appiek, vás aplikácia upozorni na aktiváciu nových nastavení jednou vetou v hornej časti obrazovky. To isté aj po zatvorení.

App-Volume-Control-20 App-Volume-Control-21

Nedávnou aktualizáciou autor pridal funkciu uprednostňovania prehrávania hudby nad ďalšími pravidlami, čo môže byť veľmi užitočné pri množstve ďalších nastavení.

Aplikácia App Volume Control je dostupná bezplatne s reklamami alebo za poplatok 0,99 € získate verziu očistenú od reklám.

ZDROJ | Google

App Volume Control94%

Veľkosť:
2,4 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a novší
Cena:
0,00 €

App Volume Control poskytuje jednoduché nastavenia úrovní hlasitosti nainštalovaných aplikácií po spustení ale aj po vypnutí.

TECHBOX tip redakcie

Komentáre k článku