Aká bola Výstava audio, video a domáce kino 2017?

O 12. ročníku výstavy, určenej pre fajnšmekrov z oblasti zvuku, obrazu a všetkého čo s tým súvisí, ktorá sa pod príznačným názvom Výstava audio, video a domáce kino Bratislava 2017 uskutočnila koncom októbra v hoteloch Crowne Plaza a Falkensteiner, sme vás už informovali. Vráťte sa s nami na jej pôdu, tento raz prostredníctvom videa.

reportážVýstava audio, video a domáce kino Bratislava 2017

Tohtoročná výstava toho najlepšieho z audio či video produktov opäť hostila desiatky renomovaných vystavovateľov a počas víkendu ju navštívili stovky návštevníkov spomedzi fanúšikov, lajkov, ale aj odborníkov.

Pochopiteľne, ako hlavný mediálny partner, na nej nechýbala ani naša redakcia. V stánku TECHBOXu ste mali možnosť porozprávať sa s redaktormi TECHBOXu, zobrať si niektoré z vydaní časopisu TECHBOX, vrátane toho najnovšieho a taktiež si v praxi vyskúšať horúce novinky od Sony v podobe smartfónov, reproduktorov či slúchadiel. Za poskytnutie špičkového hardvéru ďakujeme spoločnosti Sony.

No a samozrejme, ako sa na takúto výstavu patrí, k videniu, ale hlavne počutiu, tu bolo množstvo špičkovej techniky, ale aj unikátna expozícia autorádií Tesla, vystavovaných naším spolupracovníkom a hlavne zakladateľom Tesla Múzea, Lukášom Jablonovským. Tí, ktorí mali to šťastie, že výstavu videli naživo, si môžu na ňu s nami v retrospektívnom videu zaspomínať. A pre ostatných nech aj toto video poslúži ako pozvánka na budúci rok 2018.

https://www.youtube.com/watch?v=GI0uXlQzpJA&t=

Komentáre k článku