4ka prináša nekonečno úplne pre každého s novými „nekonečnými“ balíkmi

Mobilný operátor 4ka na jeseň rozširuje ponuku svojich neobmedzených produktov, z ktorých si svoje „nekonečno“ vyberie úplne každý.“ Týmito slovami operátor otvoril prezentáciu jesenných noviniek. Čo prinášajú?

ZDROJ | 4ka

K doterajšiemu a podľa operátora obľúbenému paušálu TO.∞, ktorý ponúka neobmedzené dáta, minúty a SMS do všetkých sietí SR, pribudol nový čisto dátový paušál TO.∞ DÁTA pre všetkých dátujúcich Štvorkárov. Ten za poplatok 12 € na 30 dní poskytne neobmedzené dáta v celej SR (k tomu volania a SMS za 4 centy).

Pozrite si4ka dávala v lete internet zadarmo, len na Slovensku a len pre nových

V prípade, že ste v rodine, alebo medzi známymi, viacerí, ktorí ste zákazníkmi operátora 4ka a radi dlho „klábosíte“, budete mať najnovšie možnosť využívať nový hlasový balík NEKONEČNÉ VOLANIA na čísla 4ky. Okrem toho, ako darček od operátora, si všetci Štvorkári budete môcť nový hlasový balík aktivovať na skúšku a telefonovať medzi sebou po dobu 30 dní úplne zadarmo.

ZDROJ | 4ka

Pozrite siPonuku Orange paušálov nahradia nové programy Go Europe

Tento nový hlasový balík si môžete aktivovať k programu služieb Moja 4ka a kombinovať s ostatnými balíkmi a tiež s novými paušálmi TO. Jeho cena je 4 € (na 30 dní). A ako je to s tým 30-dňovým bezplatným skúšaním?

ZDROJ | 4ka

Pozrite siRoaming v EÚ podľa Telekomu – nič nemeníme, v EÚ ste ako doma

Nie len nový, ale aj verní zákazníci môžu od 13. septembra do 12. októbra využiť zvýhodnenú ponuku „nekonečného“ telefonovania medzi sebou navzájom. Pre využívanie tejto ponuky stačí, keď pošlete bezplatnú SMS v tvare VOLANIA na číslo 950. Na 30 dní od aktivácie získate neobmedzené volania zadarmo na účastnícke čísla 4ky na celom Slovensku.

 

Zdroj4ka

Komentáre k článku