202. deň: Bude mať Canon konečne nezrkadlovku?

Na web unikli pravdepodobne originál fotografie pripravovaného Canon CSC fotoaparátu. Výrobca, ktorý tento typ nechcel nikdy mať, tak asi prišiel na to, že sa v portfóliu hodí. Rovnako sa hodí mať aj 100 W cez USB, čo poviete? Alebo možnosť pozerať na svet z vtáčej perspektívy cez Bing mapy? 215 TB fotografií by malo stačiť. Ak sa chystáte na Campus Party pozor, O2 vám vie teoreticky všetko zaplatiť!

 

Nezabudnite sa pozrieť na ostatné dnešné články:

Nový Lumix od Panasonicu prichádza so supersvetelným objektívom!

Milionář: legendárna hra v príťažlivom spracovaní

Vymeňte starú za novú, vyhrajte laserovú myš a podložku so 4 USB

 

USB 3.0 Promoter Group oznámila, že ukončila špecifikáciu štandardu USB 3.0, ktorá rozširuje možnosť prenosu elektrickej energie. Po novom tak bude možné cez USB 3.0 prenášať 100 W!

Lenovo IdeaPad U410

Koncom júna sme vás informovali, že Bing mapy od Microsoftu dostali „injekciu“ v podobe 165 TB satelitných snímok. Podľa najnovších informácií, Bing mapy dostanú ďalších 215 TB dát, no tentokrát v podobe fotografií z vtáčej perspektívy. Vyzerať to bude najak takto:

Bing mapy birds eye

Vyzerá to tak, že posledný veľký výrobca fotoaparátov, Canon, si uvedomil, že bez CSS (Compact System Camera) foťákov to jednoducho nejde. Na internete sa objavila táto „uniknutá“ fotografia neznámeho modelu. Bližšie informácie zatiaľ nie sú známe, snáď sa objavia budúci týždeň.

Canon

Vzhľadom na neustálu kritiku svetových médií sa YouTube rozhodol pridať k on-line editačným nástrojom aj možnosť rozmazania tvárí, ktoré sú vo videách. Šikovný nástroj, nemyslíte?

YouTube rozmazavanie

Viete čo je Campus Party? Nie? Tak si prečítajte náš samostatný článok. Pokiaľ viete, ste študent a chcete tam ísť, napíšte do O2 do 13. augusta 2012 cez stránku www.campus-party.eu. O2 vás bude kontaktovať ohľadne detailov. Účasť študentov je zdarma, spoločnosť Telefónica Slovakia zabezpečuje dopravu, vstupenky, aj ubytovanie v campe v areáli festivalu.

Campus Party

A keďže je piatok, mnohí z vás sa asi chystajú posedieť si so známymi kdesi pri pive či inom drinku. Čo by ste povedali na takýto nočný klub?

Nie, nejde o reálny podnik, ale o reklamu na hodinky…

 

Foto: YouTube, Canon

Komentáre k článku